خريد بک لينک
home theater in Los Angeles
Hookah Shisha Tobacco
فلنج
Barabas Ropa de hombre
پایان نامه طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیك
<-BloTitle->
<-BloText->

پایان نامه طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیك

پایان نامه طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیك در 143 صفحه ورد قایل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc

دانلود پایان نامه طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیك

پایان نامه طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیك
پایان نامه طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز 
 نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور
شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیك
دسته بندی ویژوال بیسیک
فرمت فایل docx
حجم فایل 912 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 143

طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیك

در 143 صفحه ورد قایل ویرایش آماده ارائه با فرمت doc

خلاصه :

این تز یك قسمت از پروژه HSV در مركز استرالیایی برای زمینه رباتیك در دانشگاه سیدنی است . هدف توسعه Package ارتباطی بی سیم برای ارتباط بین كامپیوتر آن بورد ute و كامپیوتر اپراتور است . اول از همه حسگرها و محرك ها مطالعه و بحث شدند و همه داده های مهم كه اپراتور ممكن است به آن علاقه داشته باشد تحلیل و معین شده اند . سیستم ارتباطی بی سیم سپس انتخاب و گسترش یافت . بانداستفاده شده 2.4 GHz بود و سیستم IEEE802.llb بوسیله ارتباط پیك توپیك كامپیوترها استفاده می شود . Package  سخت افزاری بی سیم به دفت انتخاب شده مانند : آنتن ute ، آنتن اپراتور كارت اینترنتی ارتباطی بی سیم و مبدل اینترنتی . كتابخانه ارتباطی استفاده شده كتابخانه msg-Bus بود . جایی كه ارتباط به آسانی فعال می شود تا پیام‌ها در یك زمان فرستاده شوند .دو نرم افزار اصلی توسعه یافت . اولین نرم افزار توسعه یافته برای ute تمام دیتای حسگرها را ز حافظه تقسیم شده هسته اصلی می خواند و آن را به كامپیوتر اپراتوری می فرستد . نرم افزار دوم ، نرم افزار اپراتور با ute ارتباط می یابد و دیتای مخصوصی رامی خواهد و آن را در فایلهای متنی ذخیره می كند . سرانجام ، روالهای مطمئن برای هر كس طرح ریزی شده كه ute برای مردم توسعه یافته استفاده كند و هر بخش از آزمایش انجام شده در هر زمان را دنبال كند .

فهرست مطالب

 

فصل اول

مقدمه

 

Chapter 4 :

4.1 Background : (پیش زمینه)

massage-Bus رابط برنامه نویسی كاربردی msg-Bus یك كتابخانه برای پشتیبانی پردازش داخلی و ارتباط سیستم داخلی است كه واسط سوكت را استفاده می كند . كتابخانه پروتكل پیام دیاگرام را استفاده می كند (UDP) كه بوسیله IP فراهم می شود. این انتخاب كه نسبت به استفاده TCP برتری دارد ساخته شده است . برای اجرای دلایل و بدلیل اینكه واسط اساسی (اترنت سریع كلیدداری در صفحه بندی hupspoke) خودش به تنهایی مجزا است : ارتباط دو طرفه نقطه به نقطه پس گره ها و تصادم یابی با دوباره ارسال كردن بسته ها گم شده . كتابخانه برای كد كردن ساختار دستوری C++ است .

توابع گذرگاه پیام : 4.2

یك سیستم توزیعی شامل تعدادی از سیستم هاست (كه گره ها نامیده می شوند) جایی كه روی هر نود یك شماره از فرایندها (كه وظایف خوانده می شوند) می توانند اجرا شوند . هدف از یك message Bus یك گذرگاه پیام فعال سازی این وظایف است برای انتقال دادن اطلاعات تبادلی و همزمان سازی اهداف دلیل استفاده از message Bus برای این تبادلات اجتناب از ارتباطات نقطه به نقطه یك شبكه وسیع و بدست آوردن معماری سیستم پیمانه ای است . هدف توانایی ارتباط (گذراندن پیام) پس وظیفه ها در نودهای مختلف پاپس وئظایفی در نود مشابه بدون ایجاد هیچ تغییر برای وظایف دیگر در سیستم می باشد . كتابخانه msg-bus شامل تعدادی از توابع است كه بوسیله سرویس گیرنده ، سرور و برنامه های نظیر به نظیر فراخوانی می شووند .

دانلود پایان نامه طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیكادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
پایان نامه طراحی و پیاده سازی نرم افزار شبیه ساز عملكرد تراكتور با ویژوال بیسیك,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *


<-BloTitle->
<-BloText->